Otomotiv Sanayi Grubu Ürünlerimiz

Yaşamın Her Alanında Tüm İhtiyaçlarınızda Yanınızdayız

Best

Ergin Kimya San Tic. AŞ, yıllardan bu yana ürettiği inovatif ve yenilikçi çözümler sunan ürünleri ile tedarikçilerinden son tüketiciye kadar tüm müsterilerinin güvenini kazanmaktadır.

Sikkens

Dünyanın her yerindeki boyahanelerde, üstün boya performansı arayanların tercihi Sikkens, aracında estetik ve kaliteyi arayanların tercihi.

Henkel

Henkel Türkiye’de Türk tüketicisinin yaşamını kolaylaştıracak pek çok yeniliği sundu.

Farecla

İngiltere’de üretilen ve pasta – cila ürünleri konusunda dünyadaki en popüler markalardan birisi olan Farecla’nın Türkiye bayisi olarak geniş bir ürün paleti ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Indasa

Üretimi Portekiz’de yapılan firma, zımpara konusunda dünyanın en büyük üreticisinden birisidir. Yüksek kesme gücüne sahip esnek ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

Akrimask

Hassas ve yüksek kaliteli boyama, çok yönlü bir maskeleme çözümleri ürün yelpazesi gerektirmektedir. Tüm özel taleplerinizle başa çıkmak için maskeleme bantları sunmaktayız.

Colormatic

Kapsamlı boyama sistemi, mükemmel uyumlu, yüksek kaliteli sprey boya kalitesi için Color Matic. Sprey kafaları istenen püskürtme sonuçlarına ulaşmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Akripol

Akripol bazkat ve sonkat hazır kutu boyaları, geniş renk paleti ve yüksek renk tutarlılığı ile Türkiye araç parkındaki yerli ve ithal araçların tamirini kolaylaştırmaktadır.

Haspet

Has-pet İthalat İhracat ve Pazarlama Limited Şirketi 1997 yılında çeşitli medikal ve sağlık ürünlerinin ithalatçısı ve yurtiçi pazarlama firması olarak kurulmuştur.

Beybi

Türkiye'nin köklü ve güvenilir firmaları arasında yer almakta olan Beybi Plastik medikal eldiven ve medikal sarf malzemeleri olmak üzere iki ana ürün grubunda faaliyet göstermektedir.

Selsil

Selsil, bugün konusunda bölgenin en büyük üretici firması olup, dünyada kendi kartuşlarını üreten ve baskı yapan tek Yapı Kimyasalları üreticisidir.

GVS

Düşük solunum direnci,değiştirilebilir ikiz filtreler; düşük profilli gaz buhar filtresi ve ergonomik dizayn geniş görüş alanı GVS maskeler hizmetinizde.

Dyna Coat

Dynacoat, eksiksiz tamir sistemi ile yüksek kaliteli ürünleri size ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Görünmez bir tamir için en iyi renk hazırlama yöntemi...

Hırdavat Malzemeleri

Uygulama öncesi ve sonrası ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri sizler için bir araya getirdik.