Supplement - One Page HTML Template
image

Öncesi ve Sonrası Komple Bakım

Otomotiv sektöründe uygulama yapılan yüzeyin alüminyum, alüminyum alaşımlı çelik, metal parçalar ile plakaların veya plastik yüzeylerin imal edildikleri malzemenin cinsine oluşmasına göre fakat aynı zamanda maruz kalacağı durumlar da gözetilerek farklı boya türü, karışımı ile boyama yöntemleri kullanılır. Boya öncesi, boya ve sonrası bakım ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

image

Canlı ve Dayanıklı Renkler

Endüstriyel boya, imalat sanayindeki gelişme doğrultusunda büyümeye devam ediyor. Her türlü endüstriyel kaplama alanına yönelik olarak renk pigmenti, efekt pigmenti ve reçinelerden oluşan yüksek performanslı ürünlerimiz ile sizlere geniş bir portföy sunuyoruz. Kaliteli, canlı renkler ve doğal şartlara uzun süre dayanabilen ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

image

Konstrüksiyon ve Epoksi

İnşaat ve konstrüksiyon, epoksi uygulama alanlarında sizlere çözüm sunuyoruz. Sürdürülebilir, uzun süre dayanıklı renkler ve doğal şartlardan etkilenmeyen ürünlerimiz ile inşaat sektörünün boya ihtiyacını karşılıyoruz.

image

Yüksek Teknoloji

Uçaklarda, yüksek mekanik dayanımı en düşük yoğunluklu malzemeyle karşılama gereği, aluminyum alaşımlarının, komposit plastiklerin, titanyumun yüzey olarak kullanımı yaygındır. Modern havacılık sektörünün ihtiyaç duyduğu başta su bazlı kaplamalar olmak üzere, baz kat/vernikli kat sistemler ile yüksek kalitesi, dayanıklılık ve performansı bir araya getiriyoruz.

image

Tasarruf Sağlayan Boyalar

Deniz boyaları en iyi korumayı sağlamak için belirli işlevsel özellikler ile birlikte tasarlanmıştır. Gemilerin ve yatların özel alanları su hattının üstünde ve altında kullanım için özel olarak formüle edilmiş deniz kaplamaları gerektirir. Gemilerin su altı bölgelerine uygulanan boya deniz organizmalarının büyümesini azaltarak geminin enerji ve yakıt tüketim ihtiyacını azaltır.

image

Hayaller Sınır Tanımaz

Sınır tanımayan ve hayal gücünün sonsuz olduğu bir dünya reklam sektörü. Bu sektör içinde yaratıcılığın en büyük formulünü ise kullanılan renkler oluşturmakta. Geniş renk seçeneklerimiz ve sınırsız ara tonlar ile sizlere hayallerinizdeki dünyayı sunuyoruz.

image

Dayanıklı ve Estetik

Tekstil sektöründe dünyada önemli bir yeri olan Türkiye, moda konusunda da belirleyici olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu ritim, sektöre hizmet eden Ilgın Boya düğmeden fermuara tekstil sektrönün boya ihtiyacını karşılamaktadır.

image

Green Coffee Extract

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidu nt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper.